Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU. Daugiau infomacijos Privatumo politikoje
Labas,
čia rytdiena!

Susipažink ir dalinkis mintimis, nes aš – tau ir pagal tave. Nori gerai praleisti vakarą? Galėsi. Keliauti po Europą? Lengvai pasiekiama. Rasti gausybę pramogų, kūrybines ir laisvalaikio erdves bei moderniausius biurus? Jau greitai. Stebėk, kaip atgimsta stoties rajonas ir plečiasi Vilnius. Nesvarbu, ar tu verslininkas, ar nekilnojamo turto vystytojas, ar tiesiog praeivis – čia galėsi jaustis laisvai, lyg būdamas laiku ir vietoje. Nes čia gims naujasis Vilnius. Tai – ateitis, ir tu kviečiamas prie jos prisijungti.

  • 2 min
    Senamiesčio kaiminystė
  • 5 min
    Greičiausias būdas pasiekti Tarptautinį Vilniaus oro uostą
  • 77,000
    Tiek šalia gyvenančių žmonių
  • 10 mln.
    Toks 2030 m. prognozuojamas viešojo transporto keleivių srautas
  • 8
    Skirtingi būdai keliauti
Planas ir progresas
10%
  • 2019 10
    Kooperacija su Vilniaus m. savivaldybe
  • 2019 10
    Rengiamas detalusis teritorijos planas
  • 2019 10
    Suteiktas regioninės svarbos projekto statusas
  • 2019 10
    Suaktyvėjusios investicijos aplink stoties teritoriją
  • 2027
    Bendruomeninės aplinkos formavimas
Naujoji Vilniaus ašis
Geležinkelio stotis
Love baras
Geležinkelio muziejus
Vilniaus geležinkelio stotis
Halės turgus
Harlem Speaks Easy
Ideas Block LT
Kablys
Druska Miltai Vanduo
Joffė‘s duoninė
Red Light Barbers
Autobusų stotis
Railroad station
Bus station
Kartu sukursime naująją Vilniaus ašį

Vilnius Connect – tai Geležinkelio ir Pelesos gatvių įrėminta 21 hektaro teritorija. Paprasčiau kalbant – tai maždaug 21 futbolo aikštės plotas galimybių.Šioje vietoje kartu ir sukursime naująją Vilniaus ašį – tikrus miesto vartus, kuriuose gera bus visiems. Čia atsiras poilsio ir pramogų miestelis bei žaliosios erdvės. Ši vieta bus atvira bendruomenių veiklai, taigi, jei turi idėjų – dar labiau turi, ko laukti.Taip pat savo vietą čia ras ir verslininkai – daugiafunkciame verslo ir mobilumo centre jų lauks moderniausi biurai mieste ir galimybė juos greitai ir lengvai pasiekti.

O taip pat iš čia naujuoju Rail Baltica geležinkeliu galėsi pasiekti ir kaimynus: Kauną – per maždaug pusvalandį, Rygą – per 2, o Taliną – per 4 valandas. Stebėk, kaip keičiasi viena svarbiausių sostinės vietų, o miestas pradeda augti. Pamatyk, kaip Senamiesčio, Naujamiesčio ir Naujininkų apsuptas rajonas taps impulsu Vilniui plėstis. Jau greitai.