Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU. Daugiau infomacijos Privatumo politikoje
Mūsų tikslas – sujungti žmones ir verslus

Per artimiausius keliolika metų čia iškils prekybos, paslaugų ir laisvalaikio parkas. Be įvairių viešų, žaliųjų ir pramogų erdvių savo vietą čia ras ir verslo biurai. Taigi, jei esi NT vystytojas ar architektūros ekspertas, gali neabejoti – turime tau pasiūlymų. Mūsų tikslas – sujungti žmones ir verslus tam, kad gimtų geresnė ateitis. Jos pagrindas – platus galimybių pasirinkimas vienoje vietoje. Norime, kad žmonės šioje vietoje maloniai leistų laiką ir pajaustų patogumą pasiekti kitus pasaulio miestus greitai ir patogiai.Siekiant šio tikslo gamybinė-pramoninė teritorija taps šiuolaikinio miestiečio poreikius atitinkančiu daugiafunkciu susisiekimo, verslo ir laisvalaikio centru. Tu gali būti jo dalimi – gali prisidėti prie jo atsiradimo. Tad, jei turi idėjų – pasikalbėkime.

Gyvybingiausia miesto vieta

Per artimiausius keliolika metų čia iškils prekybos, paslaugų ir laisvalaikio parkas. Be įvairių viešų, žaliųjų ir pramogų erdvių savo vietą čia ras ir verslo biurai. Taigi, jei esi NT vystytojas ar architektūros ekspertas, gali neabejoti – turime tau pasiūlymų.

Partnerystė

Jei esi architektas, urbanistikos ekspertas ar bendruomenės atstovas – gali svariai prisidėti sprendžiant, kaip atrodys šis rajonas. Čia svarbi tavo nuomonė. Antros pradžios nebus – būk pirmas.

Susisiekti

Mūsų parneriai