Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU. Daugiau infomacijos Privatumo politikoje
Liucija ir Roberto: Stoties rajonas turi unikalią aurą
Gera matyti, kaip pasikeitė šio rajono veidas
Liucija

Stoties rajone, Pylimo gatvėje, prieš trejus metus savo verslą pradėjo Liucija Dervinytė ir Roberto Becerra. Čia jie įkūrė išskirtinę vietą – Ideas Block LT.

Tai erdvė norintiems kurti, pažinti meną ar jį eksponuoti bei mėgautis puikia kava.

Šiandien ši vieta jau yra išaugusi į bendruomenę, kuri buria meną mėgstančius žmones. Liucija ir Roberto juokauja, kad kai kurie pavadinimą suprantą kaip idėjų blokavimą, nors iš tiesų pas juos dažnai lankosi žmonės, kurie ieško įkvėpimo.

„Pas mus užsuka patys įvairiausi žmonės. Vieni grįžta dėl kavos, kiti dėl nuolat besikeičiančios galerijos eksponatų. Pradžioje 50% bendruomenės buvo užsieniečiai – atvykę čia jie jautėsi jaukiai, kaip namie.“ – sakė Roberto.

Liucija – vilnietė, tačiau buvo palikusi Vilnių septyneriems metams:

„Gera matyti, kaip pasikeitė šio rajono veidas, kaip viskas atsinaujina. Stoties rajonas vis labiau artėja prie Senamiesčio, o čia veikiantys verslai kuria unikalią rajono aurą“.

Visos Ideas Block sienos papuoštos paveikslais, meno kūriniais, fotografijomis. Per 3 metus galerijoje jau įvyko daugiau nei 30 parodų.